Przystajnia

dolnośląskie » Janowice Wielkie

  • dla psów:

Oceń miejsce:

Dodał: przystajnia

Zapraszamy do Przystajni - malowniczo położonego miejsca w samym sercu Parku Krajobrazowego Rudaw Janowickich.

Na wysokości ponad600 m n.p.m. w rzadko już spotykanej dojezdnej wsi o zabudowie łańcuchowej, goście mogą się odprężyć i zrelaksować na łonie natury. A dla chętnych chcących przebywać w towarzystwie naszych czworonożnych przyjaciół, mamy psy, koty i konie.
Dom położony jest bezpośrednio przy jednym ze szlaków turystycznych skąd można wyruszyć na pieszą, rowerową bądź konną wędrówkę. Oddalone od codziennego zgiełku niezbadane i tajemnicze góry oferują wytchnienie, odpoczynek i mnóstwo dodatkowych wrażeń.
Do lokalnych atrakcji należą m.in. kompleksy skałek wspinaczkowych, monumnetalne pomniki przyrody - Skalny Most, Piec, Starościńskie Skały z niesamowitym widokiem na całe Rudawy i pasmo Karkonoszy czy Kolorowe Jeziorka. Ruiny zamku Bolczów są oddalone o zaledwie 45 minut wędrówki szlakiem.
Dla niestrudzonych wędrowców zawsze istnieje możliwość wybrania się gdzieś dalej. Dogodny ale wymagający i długi (około 6 godz.)szlak wiedzie z domu nawet na samą Śnieżkę.
A komu już przebywanie na łonie natury „zbrzydnie” zawsze można czerpać pełnymi garściami z okolicznych bardziej cywilizowanych atrakcji. Rudawy Janowickie będące bezpośrednim przedgórzem Karkonoszy oferują wiele możliwości rekreacji zarówno dla osób starszych jak i maluchów. Bliskość takich miejsc jak Kowary (zaledwie 20 km) Karpacz (26 km) i Szklarska Poręba (40 km) daje naszym gościom mnogość atrakcji w bezpośrednim sąsiedztwie i powoduje, że Przystajnia jest świetną bazą wypadową.
Do okolicznych atrakcji należa m.in. DinoPark, Cyrkland, Western City, Zamki i Pałace
A dla strudzonych oferujemy oddzielne przytulne pokoje, wyposażone w
niezależne łazienki z prysznicem.
Do dyspozycji gości jest również wspólna kuchnia i jadalnia przy kominku.
Zapraszamy do nas oczywiście gości z „czworonogami”

Adres:
58-520 Janowice Wielkie, ul. Mniszków 39
tel. 602 630 679
Komentarze
Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby dodać komentarz.