Kolonia Pilchy... gdzie diabeł mówi dobranoc

warmińsko-mazurskie » Pisz

  • dla psów:

Oceń miejsce:

Dodał: PsieSzlaki

Dwa 2-poziomowe apartamenty o pow. ok. 90 m2 przeznaczone dla 4 osób. Na pierwszym piętrze znajdują sie dwie, wygodnie urządzone sypialnie z dużymi, podwójnymi łóżkami, przepastnymi szafami i kompletem wypoczynkowym. Na parterze znajduje sie łazienka z kabiną prysznicową i WC, cześć wypoczynkowa i jadalnia. Dla max. 2 dzieci jest możliwość zrobienia przystawek w jednej z sypialni.

4 pokoje 2-osobowe dwupoziomowe ok. 40 m2 z możliwością zrobienia dostawki dla dzieci na rozsuwanej 2-osobowej sofie. Każdy z pokoi posiada własny pełen węzeł sanitarny, lodówkę, czajnik elektryczny i miniwieżę z odtwarzaczem CD. Pokoje są codziennie sprzątane.

Do wyposażenia należą talerze, sztućce, pojemnik na pieczywo, lodówka i czajnik elektryczny. Dla naszych gości mamy miejsce na ognisko lub grill, meble ogrodowe oraz rowery z których korzystanie wliczone jest w cenę pobytu.

Pokoje dla niepalących.

Nie ma możliwości gotowania posiłków. Rodzinom z dziećmi udostępniamy kuchenkę mikrofalową do podgrzania posiłku dla dziecka.
Posiadamy składane łóżeczka turystyczne dla maluchów, które udostępniamy bezpłatnie. Obiekt przyjazny rodzinom z dziećmi


Okolica:
W pobliżu są lasy pełne grzybów, jagód i malin oraz jez. Roś na którym można wędkować. Na okolicznych łąkach i polach można spotkać dziko żyjące zwierzęta - dziki, jelenie, sarny, lisy i ząjące. W należącym do nas stawie mieszkają bobry, ok. 200 m od domu można zobaczyć ich żeremie i budowane przez nie tamy. Niedaleko przebiegają trasy rowerowe przyjazne rowerzystom. Posiadamy dokładne mapy i informatory turystyczne.

W zimie teren wokół domu to tereny znakomicie nadające się do narciarstwa biegowego, w odległości ok. 20 km koło Orzysza znajduje się wyciąg narciarski a zamarznięte jez. Roś to oferta dla amatorów wędkarstwa pod lodem.
Na naszym 35ha terenie znajdziecie Państwo dostatecznie dużo miejsca do gry w siatkówkę, kosza, badmingtona lub ustronne miejsce do opalania.

Dobrze wychowani czworonożni przyjaciele rodziny są u nas mile widziani, po wcześniejszym uzgodnieniu i za dodatkową opłatą. Nie przyjmujemy kotów.

WWW:
http://www.pilchy.pl

Adres:
Pisz, ul. Kolonia Pilchy 2
tel. +48 87 562 32 15
Komentarze
Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby dodać komentarz.